Uwaga hodowcy drobiu! Realne zagrożenie ptasią grypą!

Czwartek, 13 lutego 2020

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Lęborku informuje w jaki sposób posiadacze drobiu lub innych ptaków mogą uchronić swoje gospodarstwa przed wysoce zjadliwą grypą ptaków (HPAI).

Czytaj dalej

Dodatkowy odbiór odpadów BIO z sektora I w zabudowie jednorodzinnej

Wtorek, 7 stycznia 2020

Informujemy, że w dniu 10 stycznia 2020 r. odbędzie się odbiór odpadów ulegających biodegradacji z zabudowy jednorodzinnej z sektora I.

Czytaj dalej

Bezpłatne webinarium „Funkcjonowanie Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami” – 3 stycznia 2020

Czwartek, 2 stycznia 2020

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy zaprasza na bezpłatne webinarium* „Funkcjonowanie Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami”, które odbędzie się 3 stycznia 2020 r. w godz. 10:00 – 13:00.

Czytaj dalej

Konkursu Ekologiczny „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady”

Wtorek, 31 grudnia 2019

Zapraszamy nauczycieli i uczniów klas 3 - 7 szkół podstawowych do udziału w VI edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady” pod patronatem Kuratorów i Kuratoriów województwa lubuskiego, świętokrzyskiehgo i podkarpackiego.

 

Czytaj dalej

Godziny otwarcia PSZOK w okresie świątecznym

Piątek, 20 grudnia 2019

Wydział Ochrony Środowiska, Urzędu Miasta w Lęborku informuje o godzinach otwarcia Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych ul. Żeromskiego 6B Lębork w okresie świątecznym.

 

Czytaj dalej

ZAWIADOMIENIE W SPRAWIE ZMIANY STAWKI OPŁATY ZA ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH

Piątek, 6 grudnia 2019

Burmistrz Miasta Lęborka zawiadamia, iż od grudnia 2019 roku  mieszkańców miasta Lęborka obowiązuje nowa stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Czytaj dalej

Informacja nt. Kampani Ekologicznej

Czwartek, 28 listopada 2019

Sprawozdanie z realizacji zadania pn.: „Gospodarka o obiegu zamkniętym jako fundament ochrony powietrza i klimatu- kampania edukacyjna Miasta Lęborka”

Czytaj dalej

Zobacz wszystkie

Aktualności